Raktáros, anyagmozgató

Posted 13 mins ago

Az EURASIA LOGISTICS Kft. esztergomi raktárába,
két-műszakos váltott munkarendbe
keres munkatársakat
munkakörbe

Feladatok:
• Kézi és gépi anyagmozgatás
• Raktári anyagkezelés, ellenőrzés, áruátvétel (autóalkatrészek)

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Erkölcsi bizonyítvány
• Jó fizikai állapot, teherbírás, jó állóképesség
• Targonca vezetői engedély: elsősorban gyalogkíséretű targonca kezelői jogosítvány
• Számítógépes készlet-nyilvántartási rendszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Alapbéren felüli pótlékok (jelenléti pótlék, teljesítmény pótlék, műszakpótlék, túlóra pótlék),
• Juttatások (Nettó 16.000 Ft/hó étkezési támogatás – SZÉP Kártyára utalva, négyhavonta bónusz kifizetés)
• Két-műszakos váltott munkarend, H-P (6:00-14:00 és 14:00-22:00)
• Munkaruha,
• Munkába járás támogatása (vagy tömegközlekedési bérlet/jegy 100%-os megtérítése, vagy saját gépkocsi használat esetén 15 Ft/km)

Várjuk a jelentkezők fényképes önéletrajzait a hr@eurasia.hu e-mail címre, vagy postai úton az Eurasia Logistics Kft. 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre.