Logisztikai Munkatárs

Posted 3 months ago

AZ EURASIA LOGISTICS KFT. FELVÉTELT HIRDET, ESZTERGOMI TELEPHELYÉRE
LOGISZTIKAI MUNKATÁRS
MUNKAKÖRBE

Feladatok:
• Konténerszállítással kapcsolatos szállítmányozási, logisztikai feladatok ellátása, és a hozzá kapcsolódó adminisztráció elkészítése
• A teljes ellátási lánc átlátása, szállítmányok követése
• Kapcsolattartás a megrendelőnk képviselőivel és az alvállalkozó partnereinkkel (magyar ill. angol nyelven egyaránt).

Elvárások:
• Minimum középfokú iskolai végzettség (Logisztikai/ szállítmányozási végzettség előnyt jelent).
• Konténerszállítási területen szerzett logisztikai, szállítmányozási munkatapasztalat előnyt jelent
• Angol nyelv tárgyalóképes használata szóban és írásban.
• Jó kommunikációs készség
• Gyors tanulási képesség.
• Szolgálatkészség
• Jó problémamegoldó készség.
• Önállóság a rábízott feladatok megoldásában.
• Esztergom és környéki lakhely előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Kulturált, inspiráló munkakörülmény, szabálykövető vállalati környezetben
• Versenyképes fizetés és juttatások
• Szakmai fejlődési lehetőség egy 29 éve sikeresen működő, külföldi telephelyekkel is rendelkező, multinacionális vállalatnál.

Munkavégzés helye:

Esztergom

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzot, bruttó fizetési igény megjelölésével, a hr@eurasia.hu email címre kérjük elküldeni.