IT SZOFTVERFEJLESZTŐ

Posted 1 week ago

Az EURASIA LOGISTICS Kft. esztergomi irodájába,
6 fős IT csoportja bővítéséhez,
felvételt hirdet
SZOFTVERFEJLESZTŐ
munkakörbe

Főbb feladatok:
• Alkalmazások funkcióinak megtervezése, egyeztetése
• Webes alkalmazások készítése csapatban JAVA, PHP nyelveken
• Elkészült kódok tesztelése, hibajavítása
• Dokumentációk készítése
• A meglévő IT rendszerek, alkalmazások folyamatos üzemének biztosítása

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• 2-3 év programozói tapasztalat
• Java programnyelv ismerete
• Angol nyelvtudás
• Képesség a csapatmunkára
• Jó kommunikáció
• Pontos munkavégzés
• Felhasználóközpontúság
• Compliance tudatosság
• Kreativitás

Előnyt jelent:
• Java alapú (Spring Boot) backend, frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
• IntelliJ IDEA, Visual Studio ismerete
• MySQL, PostgreSQL ismeretek
• Android alkalmazás készítésében szerzett tapasztalat
• Agilis hozzáállás a feladatokhoz
• JIRA/Confluence használatának ismerete
• Jártasság verziókövető rendszerek használatában (Bitbucket)

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés + juttatási csomag
• Kulturált, inspiráló munkakörülmény, szabálykövető vállalati környezetben
• Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet, bruttó fizetési igény megjelölésével, e-mailben a hr@eurasia.hu email címre vagy postai úton a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.