IT rendszergazda

Posted 2 months ago

Az EURASIA LOGISTICS Kft. esztergomi irodájába,
6 fős IT csoportja bővítéséhez,
felvételt hirdet
munkakörbe

Főbb feladatok:
• Windows szerverek és szolgáltatások üzemeltetése
• Linux szerverek felügyelete, üzemeltetése
• Felhasználóktól érkező hibajelentések feldolgozása, megválaszolása második szinten
• A szolgáltatások monitorozása, felmerülő problémák azonosítása, adott esetben javítása, vagy javaslat a javításra
• A meglévő IT rendszerek folyamatos üzemének biztosítása, a rendszer fejlesztése

Elvárások:
• Középfokú szakirányú végzettség
• Angol nyelvtudás
• Windows szerver operációs rendszer, AD és Office 365 szoftvercsomag üzemeltetői szintű ismerete
• Linux rendszerek ismerete

Előnyt jelent:
• Multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat
• Adatbáziskezelő alkalmazások (Oracle, MS SQL) ismerete
• Hyper-V virtuális számítástechnikai környezetek ismerete
• Docker virtualizációs környezet ismerete
• Számítógépes hálózati ismeretek, routerek, tűzfalak működésének ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés + juttatási csomag
• Kulturált, inspiráló munkakörülmény, szabálykövető vállalati környezetben
• Szakmai fejlődési lehetőség egy 29 éve sikeresen működő, magyarországi és külföldi telephellyel rendelkező multinacionális vállalatnál

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet, bruttó fizetési igény megjelölésével, e-mailben a hr@eurasia.hu email címre vagy postai úton a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.