AUTÓRAKTÁRI RAKTÁROS

Posted 5 months ago

👉 Téged is várunk az Eurasia csapatában, dolgozz esztergomi telephelyünkön
❗ AUTÓRAKTÁRI RAKTÁROS❗

munkakörben!

Teljes munkaidőben, de akár alkalmi munkavállalóként is dolgozhatsz nálunk!
Várjuk a jelentkezőket, akik szívesen dolgoznának egy megbízható, közel 30 éve sikeresen működő multinacionális cégnél az Esztergomi Ipari Parkban.

➡️ Amire számíthatsz:
MEGEMELT JUTTATÁSOK
1 ÉV UTÁN HŰSÉGBÓNUSZ
• barátságos légkör, jó társaság
• fiatalos, jó hangulatú, összetartó csapat
• nettó 16,000 Ft étkezési hozzájárulás minden hónapban SZÉP kártyára utalva
• 1 havi bér bónuszként éves szinten – két részletben kifizetve
• nettó 293 000 Ft jövedelem – SZJA mentességgel 25 év alattiaknak
• jelenléti pótlék, teljesítmény pótlék, 50%-os műszakpótlék, túlóra pótlék, egyéb pótlékok kiemelkedő teljesítmény esetén
• támogatások: gyermekszületéskor, házasságkötéskor, iskolakezdéskor
• ingyenes céges buszjárat Esztergom 30 km-es körzetéből, kedvező rövidített útvonalon
• munkatárs ajánlói program – ajánlott felvétele esetén bónusz jár
• vásárlási kedvezmények partnereinknél
• szakmai és nyelvi képzési lehetőség az összes munkavállaló számára
• többhetes fizetett munkaszünet – a nyári leállás alatt
• munkaruha

➡️ Ez lesz a feladatod:
▪ Gépkocsivezetés, személyautók raktározása, be- és kitárolása.
▪ Gyorsan betanulható, könnyű fizikai munkafolyamat.
▪ A munkavégzés kétműszakos váltott munkarendben történik: H-P (6:00-14:50 és 14:55-23:45)

▪ minimum Általános Iskolai végzettséggel,
▪ erkölcsi bizonyítvánnyal és
▪ „B” kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal is rendelkezel.

✌ Legyél az elsők között, aki elküldi nevét és telefonszámát a hr @ eurasia.hu e-mail címre, személyesen vagy postán a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre, üzenetben a Facebook Messengeren, vagy telefonon a +36 33 542 930-as telefonszámon.
📱 Kollégáink felveszik veled a kapcsolatot, és sikeres telefonos egyeztetés után személyesen is találkozhatunk!
🤝 Csatlakozz csapatunkhoz – szeretettel várunk!